No i jesteśmy po konferencji Apple. iPhone’a 12 nie było, ale poznaliśmy sporo ciekawych nowości. Nowy Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, Fitness+, Apple One i Nowe iPady.

Nowe zegarki od Apple – seria szósta oraz SE

Apple pokazał dwa nowe zegarki. Zacznijmy od głównego zegarka, czyli Apple Watch Series 6. Główna nowość to mierzenie nasycenia tlenu we krwi. Nowy zegarek będzie także pokazywać więcej informacji w Always on Display. Poza tym nowy zegarek wprowadza także nową opaskę, która jest tak naprawdę bransoletką. Nie jestem pewien, czy jakoś wybitnie mi się podoba. Jego cena będzie wynosić 399 USD.

O wiele ciekawszy jest nowy Apple Watch SE. Posiada on praktycznie wszystkie istotne cechy (oprócz mierzenia tlenu) oraz wykorzystuje duży ekran widziany w nowych Apple Watch. To wszystko dostajemy za 279 dolarów. Ja już wiem na co wymienię mojego wysłużonego Apple Watch Series 3.

健身+

Apple zaprezentował podczas prezentacji nową usługę – Fitness+. Jest to usługa fitness (jak sugeruje nazwa), która jest idealnie zintegrowana z aplikacją Aktywność oraz Apple Watch. Będziemy mogli korzystać z oferty trenerów Apple w połączeniu z muzyką.

Nowa usługa mocno przypadła mi do gustu, ale póki co nie będzie dostępna w Polsce.

蘋果一

Apple One to zestaw usług Apple o którym słyszeliśmy od jakiegoś czasu. Apple postanowiło opakować je w jedno opakowanie, dzięki czemu zapłacimy za nie mniej niż gdybyśmy kupowali je oddzielnie. Apple One będzie dostępny w trzech wersjach:

  • Individual, gdzie dostajemy Apple TV+, Apple Music, Apple Arcade, iCloud 15 Gb – za 14,95 USD
  • Family, gdzie dostajemy Apple TV+, Apple Music, Apple Arcade, iCloud 200gb – za 19,95 USD
  • Premiere, gdzie dostajemy Apple TV+, Apple Music, iCloud 2Tb, Apple Arcade, Apple News (niedostępny w Polsce), Fitness+ (niedostępny w Polsce – za 29,95 USD

Nowy iPad ósmej generacji oraz iPad Air

Nowy iPad ósmej generacji oferować będzie znacznie większą wydajność niż poprzednik. Apple dość mocno chwaliło się, że bije na głowę całą konkurencję. Wygląd jednak pozostaje taki sam i nie mamy tutaj żadnych przełomowych zmian. Cena to 299 USD.

Nowy iPad Air dostał duuuuuuuużo nowości. Nowy, 5 nanometrowy procesor, wyświetlacz jak w iPadzie Pro, Touch ID wbudowany w przycisk, USB-C do ładowania, współpraca z Magic Keyboard. Apple naprawdę skupił się na tym sprzęcie w tym roku i widać to było w czasie antenowym. Jedyne co mi przeszkadza to cena – 699 USD to sporo, nawet jak na takiego fajnego iPad’a.

Wszystkie nowe systemy operacyjne – dostępne jutro

Na sam koniec Apple wyjawił, że nowe systemy operacyjne zawitają na nasze sprzęty juz jutro. Czeka mnie zatem wieczór aktualizowania! 😀

資料和照片:蘋果

SmartMe波蘭集團Smart Home

SmartMe波蘭小組Xiaomi

SmartMe促銷

相關文章